Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

rubrika sportive

Me duar ndër flokë dhe bikini të zeza, Hygerta Sako poston foto sensuale nga plazhi

Moderatorja e njohur Hygerta Sako është një ndër personazhet më tërheqëse të ekranit shqiptar. Ajo njihet për format e bukura trupore që ka, të cilat...

Lajmet e fundit