Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
2.1kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

TAG

rryme elektrike

E RËNDË/ Po rregullonte një prizë në banesë, 35 vjeçari në Klos bie në kontakt me rrymën elektrike dhe ndërron jetë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Klos pasditen e sotme, ku një 35 vjeçar ka humbur jetën pasi ka rënë në kontakt me...

E RËNDË në Mirditë/ Bie në kontakt me rrymën elektrike, ndërron jetë në vend 34 vjeçari (EMRI)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Mirditë, ku 34 vjeçari Aurel Dedaj ka ndërruar jetë pasi ra në kontakt me...

Humbi jetën në lule të rinisë, pas kontaktit me rrymën elektrike në lavazhin e vëllait, të afërm e miq të përlotur për vdekjen e...

Aurel Muka është 20-vjeçari që humbi jetën, pasi ra në kontakt me rrymën elektrike në Tiranë. 20-vjeçari ishte duke punuar  në lavazhin e vëllait të...

E rëndë në Tiranë, 20 vjeçari bie në kontakt me rrymën elektrike, humb jetën në spital

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Unazën e Re të Tiranës, ku një 20 vjeçar ka humbur jetën për shkak...

Bien në kontakt me rrymën elektrike, dërgohen me urgjencë në spital dy elektricistët në Gjirokastër

Dy elektricistë në qytetin e Gjirokastrës kanë rënë në kontakt me kabujt e rrymës elektrike. Sipas informacioneve paraprake, mësohet se dy elektricistët identiteti i të cilëve ende...

E RËNDË, bie në kontakt me rrymën elektrike, vdes 28-vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Sarandë ku një i ri ka humbur jetën pasi ra në kontakt me rrymën elektrike. ...

Bien në kontakt me rrymën elektrike, 35-vjeçari ndërron jetë rrugës për spital

Një 35-vjeçar në fshatin Domje ka humbur jetën pasi ka rënë në kontakt me rrymën elektrike. Policia bën me dije, se B.K...

Bie në kontakt me rrymën elektrike, humb jetën 52 vjeçari

Një 52 vjeçar ka humbur jetën pasi ka rënë në kontakt me rrymën elektrike teksa po punonte për lidhjen e një pompe uji afër...

Lajmet e fundit