Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
32 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

TAG

rrwmbim

Rrëmbehet nëna shqiptare dhe djali i saj 3 vjeçar në Gjermani, u futën me dhunë në një “Audi”, ja kush dyshohet si autor

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gjermani, ku një grua dhe djali i saj tre vjeç janë rrëmbyer. Mediat gjermane bëjnë me dije se...

Lajmet e fundit