Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1kmh
20 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
25 °
E enjte, 1 Qershor, 2023

TAG

rrus

“Ishte seksizëm i pastër”, ja çfarë vizatoi deputeti i PS në Kuvend që bëri Flutura Açkën t’i tërhiqte vëmendjen

Senaca e djeshme maratonë është shoqëruar me debate të ashpra jo vetëm mes opozitës dhe maxhorancës, por dhe vetë PD. Deputetja e PD, Flutura Açka...

Lajmet e fundit