Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
0kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

rrugorja e tiranes

“Tentuan të korruptojnë efektivët”, Rrugorja e Tiranës arreston dhjetëra shoferë, pezullohen 173 leje drejtimi

Policia Rrugore e Tiranës ka bërë një bilanc për javën që lamë pas. Rrugorja ka goditur 14 raste të tentativës për të korruptuar punonjësit e...

Rrugorja e Tiranës në gatishmëri për normalizimin e qarkullimit, prej orëve të para të mëngjesit

Kjo e hënë e 12 shtatorit e ka gjetur Tiranën me një fluks të lartë mjetesh në qarkullim, për shkak se është dita e...

3,500 gjoba në një javë dhe 130 patenta të pezulluara, Rrugorja e Tiranës ndëshkon shoferët problematikë

Mijëra gjoba janë vendosur nga Policia Rrugore e Tiranës gjatë javës që lamë pas, për shoferët problematikë që kryejnë manovra të rrezikshme në rrugë,...

“Droni edukues”, pajisja më e re inteligjente në përdorim nga Rrugorja e Tiranës (VIDEO)

"Droni edukues”, është pajisja më e re inteligjente në përdorim të Komisariatit të Policisë Rrugore Tiranë, dedikuar veçanërisht për konstatimin e shkeljeve rrugore të...

Rrugorja e Tiranës bën “kërdinë” me gjoba 400 mijë lekëshe, shikoni AUDIN A8 “sterr të zi” që përdor Policia për të ndjekur shoferët...

Dhjetëra shoferë problematikë janë gjobitur nga Policia Rrugore e Tiranës për manovra të rrezikshme në rrugë, shpejtësi tej normave dhe gara shpëjtësie. Ndryshe nga...


Lajmet e fundit

Telegraf

Standard

Dita

Gazeta Shqiptare

Fjala