Tirana
clear sky
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
55 %
1kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
10 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
5 °
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

TAG

rruget

Ministrja Balluku prezanton projektet infrastrukture që nisin së shpejti, nga Korridori Blu tek bypass-i Elbasanit

Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku prezantoi sot projektet kryesore në vend që do të nisin së shpejti sa i takon infrastrukturës rrugore. Ato...

Derbi Tirana-Partizani nesër në “Air Albania”, këto janë akset që do të bllokohen nga Policia

Policia e Tiranës ka hartuar një plan masash për ruajtjen e rendit dhe sigurisë para, gjatë dhe pas zhvillimit të ndeshjes së futbollit Tirana-Partizani,...

Ndeshja Shqipëri-Itali, policia zbulon planin e masave: Ja rrugët që do të bllokohen

Policia e Tiranës ka marrë masa për mbarëvajtjen e rendit dhe sigurisë gjatë zhvillimit të ndeshjes Shqipëri-Itali që do të luhet mbrëmjen e sotme...

10 aksidente në 6 orë në Shqipëri, nga moti i keq dhe rrugët e amortizuara

Dhjetë aksidente kanë ndodhur në rrugët e Shqipërisë në 6 orët e fundit. Shkak kryesor është bërë lagështia në rrugë si pasojë e reshjeve...

Italia goditet nga moti i keq, rrugët zbardhen nga breshëri me trashësi 15 centimetra

Në një kohë kur Ballkani dhe Europa po përballen me temperaturat e nxehta që na fusin zyrtarisht në stinën e verës, Italia ndodhet në...

“Blindohet” Tirana për ndeshje, ja rrugët e bllokuara, si duhet të veproni në raste emergjencash

Policia ka marrë masa që ditën e sotme një pjesë e rrugëve të kryqytetit të jenë të bllokuara për garantimin e e sigurisë gjatë...

Gledis Nano telegram URGJENT, Policia del në terren pas aksidenteve tragjike: Kontrolle në të gjitha rrugët e vendit! Pas orës 20.00 do… (PAMJET)

Drejtori i Policisë Gledis Nano, ka kërkuar reflektim të menjëhershëm të strukturave të Policisë Rrugore në të gjithë vendin, nisur nga aksidentet e ndodhura...

Nesër dita pa makina, Policia e Tiranës tregon rrugët e bllokuara: Si do bëhet qarkullimi i mjeteve të urgjencës dhe urbanëve

Dita e martë do të jetë dita pa makina dhe Policia Rrugore njofton masat që janë marrë në Tiranë, cilat janë rrugët e bllokuara,...

Dëbora bllokon Korçën, efektivët e policisë sfidojnë të ftohtin, pavarësisht temperaturave nën zero qëndrojnë në krye të detyrës

E teksa mot i keq dhe reshjet e borës kanë përfshirë vendin, dhjetra punonjës të policisë rrugore ndodhen në terren. Në fotot e ardhura pranë...

Borëpastrueset në gatishmëri për rrugët, Rama publikon pamjet dhe uron “një fundjavë të qetë”

Kryeministri Edi Rama ka ndarë në rrjetet sociale pamje të borëpastrueseve që ditët e fundit janë vënë në gatishmëri dhe kanë dalë në rrugë...

Lajmet e fundit