Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
6.2kmh
0 %
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

rruge dytesore

Çau barrierat e autostradës në Vlorë që të hapte rrugë dytësore, prangoset 47 vjeçari (EMRI)

Një 47 vjeçar është arrestuar nga Policia e Vlorës dhe akuzohet për veprat penale "Ndërtim i paligjshëm” dhe “Shkatërrimi i rrugëve”. Në prangat e...

Lajmet e fundit