Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
1.5kmh
75 %
Mër
13 °
Enj
11 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
17 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

rruga e rinasit

Mbi 15 mijë udhëtarë në ditë drejt Rinasit, Balluku thirrje shoferëve: Përdorni dy akse të tjera për të shkuar në veri

Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjitikës, Belinda Balluku përshkoi  sot në këmbë rrugën që të lidh me aeroportin e Rinasit, ndërsa bëri me dije se...

Tërhiqet Autoriteti Rrugor: Rinasi hapet me dy sense, deri në një zgjidhje përfundimtare!

Autoriteti Rrugor Shqiptar bën me dije se rruga e Rinasit është kthyer në gjendjen e mëparshme, duke u hapur për të dy drejtimet e...

“Të hapet menjëherë rruga nga Ahmetaqi në Rinas”, deputetja e PD: Ndryshe protestës do t’i bashkohet Shkodra dhe gjithë veriu

Deputetja e PD Greta Bardeli, kërkon nga qeveria që të hapë me dy drejtime rrugën nga kryqëzimi i Ahmetaqit deri "te rrethrrotullimi i statujës...

Mjetet e veriut nuk do kalojnë në Rinas, reagon Bardh Spahia i Shkodrës: Është vendim i pamenduar i ARRSH! Rishikojeni

Kryebashkiaku i Shkodrës Bardh Spahia, reagon për vendimin e djeshëm të Autoritetit Rrugor për devijimin e mjeteve nga veriu nga rruga e Rinasit. Sipas...

Përplasen dy makina në rrugën e Rinasit, një grua dërgohet me urgjencë në spital

Një aksident i rëndë është shënuar ditën e sotme në rrugën e Rinasit. Bëhet me dije se dy makina janë përfshirë në aksident, ku nga...

Njoftimi i rëndësishëm i ARRSH: Sot mbyllen punimet në rrugën e Rinasit, nga nesër e hapur për të gjithë shoferët

Autoriteti Rrugor Shqiptar njofton të gjithë drejtuesit e mjeteve se sot përfundojnë punimet në rrugën e Rinasit dhe nga nesër ky aks do të...

ARRSH njofton qytetarët: Ja kur do të mbyllen punimet në rrugën e Rinasit

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka njoftuar se punimet në rrugën e Rinasit, të cilat prej disa kohësh kanë devijuar trafikun, do të përfundojnë ditën e...

ARRSH njofton shoferët: Mbyllet rruga Rinas-Universiteti Epoka! Ja nga të kaloni për në Aeroport

Autoriteti Rrugor njofton të gjithë drejtuesit e mjeteve se rruga që të çon nga Universiteti Epoka në Aeroportin e Rinasit, dhe anasjelltas, do të...

Makina përplaset me ambulancën në Tiranë, dëmtohet pacientja dhe pasagjerja

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën e "Rinasit", ku ambulanca është ëprplasur me një mjet tjetër. Për pasojë ka mbetur e dëmtuar...

U nis për në spital, por aksidenti i mori jetën pacientes 42 vjeçe, detaje të reja nga aksidenti tragjik në rrugën e “Rinasit”, shoferi...

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me aksidentin që u shënua orët e vona të mbrëmjes së djeshme në rrugën e “Rinasit”. Ambulanca që...


Lajmet e fundit