Tirana
clear sky
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
55 %
1kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
10 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
5 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

TAG

rruga e kombit

Moti i keq, dy makina përplasen “kokë më kokë” te Rruga e Kombit, 3 persona dërgohen me urgjencë në spital

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në hyrje të rrugës së Kombit në aksin Milot-Fushë Krujë. Sipas informacioneve paraprake mësohet se dy...

Betonierja përmbyset në Rrugën e Kombit, korsitë mbushen me vaj e naftë (FOTO)

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Kukës, në Rrugën e Kombit, ku një mjet i tonazhit të rëndë është përmbysur. Siç shihet...

Detaje nga aksidenti në Rrugën e Kombit, motori u shkëput nga “Ford”-i dhe goditi shoferen e makinës tjetër

Një aksident i rëndë por edhe i pazakontë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Rrugën e Kombit, pranë Fushë-Milotit. Sipas policisë, një makinë tip “Ford”...

Përplasen katër makina në Rrugën e Kombit, ka të plagosur

Katër makina janë përfshirë në një aksident automobilistik mbrëmjen e sotme në Rrugën e Kombit. Sipas informacioneve paraprake, të paktën një femër ka mbetur e...

Përmbyset “Skoda” në Rrugën e Kombit, detajet e para (FOTO)

Një aksident ka  ndodhur këtë pasdite në rrugën e Kombit. Një mjet tip "Skoda" është përmbysur në mes të rrugës, ndërsa nuk dihet ende...

Aksident te Rruga e Kombit, lëndohet çifti i bashkëshortëve nga Kosova, nisen me urgjencë në spital

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën e Kombit. Mësohet se një mjet ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga, pranë...

Mercedesi me dy të rinj nga Tropoja bie 100 metra në humnerë, një i vdekur në Rrugën e Kombit

Një i ri ka humbur jetën paraditen e kësaj të enjteje, si pasojë e një aksidenti të rëndë të ndodhur në Rrugën e Kombit....

Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit/ Autoboti përplaset me makinën, plagosen dy persona

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Rrugën e Kombit. Sipas informacioneve paraprake mësohet se një autobot është përplasur me makinë. Si...

Mjeti del nga rruga dhe përplaset me murin, plagoset shoferi në Rrugën e Kombit

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në rrugën e Kombit, në aksin në segmenti Milot – Rrëshen, në dalje të Rubikut. Burime bëjnë...

Aksident i trefishtë në Rrugën e Kombit, një person i plagosur, niset me urgjencë drejt Tiranës

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Rrugën e Kombit, pranë urës në fshatin Skuraj Sipas informacioneve paraprake mësohet se tre automjete...

Lajmet e fundit