Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
2.1kmh
0 %
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

TAG

rruga e kavajes

Plagosi me thikë besimtarët te Xhamia e “Rrugës së Kavajës”, Prokuroria mbyll hetimet: Të lirohet Rudolf Nikolla, por të shtrohet në spital psikiatrik

Prokuroria e Tiranës ka mbyllur hetimet për Rudolf Nikollën, 34 vjeçarin që muaj më parë u fut me thikë në Xhaminë “Dine Hoxha, dhe...

Aksident i rëndë te “Rruga e Kavajës”, makina përplas për vdekje një person

Një aksident i rëndë ka ndodhur rreth një orë më parë në Tiranë. Për pasojë, ka ndërruar jetë një person. Paraprakisht, bëhet me dije se...

Aksident te ‘rruga e Kavajës’, shoferi përplas një grua te vizat e bardha dhe largohet nga vendngjarja

Një aksident me makinë ka ndodhur sot pasdite tek “rruga e Kavajës”, përballë Policisë Bashkiake” në Tiranë. 40-vjeçarja ishte duke kaluar te vizat e...

Shpërthen goma e autobuzit në ecje, plagoset një grua në “rrugën e Kavajës”

Një incident është regjistruar ditën e sotme në “rrugën e Kavajës”, ku mësohet se ka plasur goma e një autobuzi i cili ishte në...

Plas sherri mes sirianëve te rruga e Kavajës, i riu “masakron” me sende të forta dhe bën për spital një 18-vjeçar

Një sherr mes dy shtetasve sirianë ka ndodhur ditën e sotme tek rruga e Kavajës në Tiranë. Sipas njoftimit paraprak mësohet se shtetasi me...

Sulmi me thikë te Xhamia e “Rrugës së Kavajës”, ANTI-TERRORI merr merr në dorë çështjen

Drejtoria e Anti-Terrorit merr në dorë çështjen për sulmin me thikë që ndodhi pasditen e djeshme në Tiranë, në Xhaminë “Dine Hoxha” , ku...

Makina përplas këmbësorin në ‘Rrugën e Kavajës’, i aksidentuari niset drejt spitalit

Një aksident ka ndodhur rreth orës 07:00 të mëngjesit të sotëm, në "rrugën e Kavajës" në Tiranë, ku një këmbësor është përplasur nga një...

Dyndje të mëdha te tregu në ‘Rrugën e Kavajës’, qytetarët nuk ruajnë distancën

Deri në orën 13:00 të ditës së sotme qytetarët do të kenë mundësi të lëvizin dhe të blejnë ushqimet dhe artikujt e tjerë të...

Pronarët denoncojnë shpronësimin e pronave, ish-deputetët e PD në mbështetje: Çështjen do ta çojmë në Strasburg

Katër pronarë tek Rruga e Kavajës pohojnë se shteti po i dëbon nga pronat e tyre pa urdhër gjykate.   Sipas...

Nis rehabilitimi i lagjeve në rrugën e Kavajës (FOTOT)

Një tjetër lagje në kryeqytet po transformohet tërësisht. Pas rehabilitimit të rrugës së Kavajës, një vëmendje i është kushtuar edhe përmirësimit të lagjeve në...

Lajmet e fundit