Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Rruga e Arbrit

Rama në rrugën e Arbrit: Kjo dhe ajo e Lumit të Vlorës janë një parajsë. Unë s’jam si Berisha që i lë rrugët-rrugëve

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar sot një “tur” në rrugën e Kombit duke zhvilluar një intervistë me gazetarin Denis Minga. Kreu i Qeverisë tha...

Rama publikon pamje nga “Rruga e Arbërit”, Edhe pak dhe ëndrra 100 vjeçare është realitet (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama pak minuta më parë ka ndarë një video nga Rruga e Arbërit, e cila është drejtë përfundimit. Në pamje shihet tuneli në...

Rama publikon videon nga ura më e lartë në Shqipëri: I gjithë aksi i Rrugës së Arbrit është i lidhur, edhe pak durim për...

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video nga ura “Fshat” ku kalon dhe “Rruga e Arbrit”. Në një postim në Facebook, Rama thotë se kjo...

Rama e nis javën të rejat e ‘Rrugës së Arbrit’, publikon pamjet: Brenda muajit do të asfaltohen 10 km e parë (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama e nis këtë javë me të rejat më të fundit nga Rruga e Arbrit ku bën me dije se brenda muajit...

PD-ja ‘masakron’ qeverinë: 120 milionë € vetëm për miqtë e Ramës, asnjë rritje rroge

Partia Demokratike sulmon ashpër qeverinë për miratimin e dhënies së 120 milionë € për disa prej biznesmenëve më të fuqishëm në vend, ndërsa nuk...

BALLUKU për ‘Air Albania’ dhe Rrugën e Arbrit: Gati fluturimet në Bruksel dhe Amsterdam, ja pse kanë ngecur punimet

Ministrja e Energjisë dhe Infrastrukturës Belinda Balluku raportoi në lidhje me kritikat ndaj fluturimeve të kompanisë ''Air Albania'' si dhe për projektin madhor të...

DETAJE nga skema e mashtrimi me TVSH, i arrestuar edhe biznesmeni që po ndërton rrugën e Arbrit (EMRI)

Të tjera detaje zbardhen nga arrestimi i biznesmenëve në Tiranë, të akuzuar për mashtrim me skemën e TVSH-së. Mes të arrestuarve...

Rama publikon VIDEON për Rrugën e Arbrit, ironizon opozitën: Komentatorë parazitë, ‘Gjoka Konstruksion’ po investon kapital privat

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video për Rrugën e Arbrit, ndërsa nuk ka lënë pa thumbuar opozitën, e cila ka ngritur akuza të...

Rruga e Arbrit, ministrja Balluku inspekton punimet dhe premton: Do të gjejmë zgjidhjen më të mirë

Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë Belinda Balluku inspektoi punimet e Rrugës së Arbrit në Qafën e Murrizit ditën e sotme. Zyrtarja...

NGJARJE E RËNDË/ Punonte në Rrugën e Arbrit, gjendet i vdekur e i mbuluar me dhe’ një burrë

Një trup i pajetë është gjetur në Klos. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në njësinë Administrative, Xibër. Viktima rreth 45 vjeç,...

Lajmet e fundit