Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
32 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Rroskovec

Numërohen kutitë e para në Rroskovec, socialistët kryesojnë, PD e dyta, “firo” te LSI-ja

Në Rroskovec ka përfunduar numërimi i votave për dy kutitë e para. Nga rezultatet paraprake shihet se Partia Socialiste kryeson bindshëm.Sipas të dhënave zyrtare,...

4 nipërit bëjnë për spital xhaxhain në Fier

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Vlosh të Roskovecit. Sipas policisë, 4 nipërit kanë ushtruar dhunë ndaj xhaxhait të...

Burri në Fier “burgos” për dy muaj në banesë gruan dhe vajzën 7 vjeçare

Një ngjarje e rëndë është bërë me dije mbrëmjen e sotme nga policia ku një shtetas është arrestuar për arsye se mbante të izoluara...

Lajmet e fundit