Tirana
light rain
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
100 %
0.5kmh
100 %
Mar
11 °
Mër
18 °
Enj
18 °
Pre
19 °
Sht
19 °
E martë, 21 Mars, 2023

TAG

rrok pepaj

Lihet i lirë Rrok Pepaj, djali i tij në kërkim për vrasjen e dy të rinjve në Malësinë e Madhe, u gjetën të EKZEKUTUAR...

Është lënë i lirë Rrok Pepaj, babai i Danjel Pepajt, i cili dyshohet si autori i vrasjes së Vilson Çutaj dhe Klement Pepaj në...

Apeli i Shkodrës lë në burg Rrok Pepajn, djali i tij vijon në kërkim për vrasjen e dy personave

Gjykata e Apelit në Shkodër ka lënë në burg Rrok Pepajn, babain e Danjel Pepajt, i cili dyshohet si autori i vrasjes së Vilson...

Lajmet e fundit