Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
45 %
3.6kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

rrogozhine

Aksident i katërfishtë pranë Golemit, Audi super luksoz bëhet “copë”, bllokohet trafiku në Kavajë-Rrogozhinë (VIDEO)

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Rrogozhinë-Lushnjë, pranë Golemit. Katër makina janë përplasur me njëra-tjetrën, teksa ende nuk dihet nëse ka...

Denoncimi i Sali Berishës: 10 ditë pas zgjedhjeve mësuesve iu është ulur rroga me 12 mijë lekë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në rrjetet sociale mesazhin e një mësuesi nga Rrogozhina, i cili denonconte faktin se mësuesve u ishte ulur rroga...

Grida Duma zbulon ç’ndodhi në Rrogozhinë gjatë votimeve: Komisionerët u shantazhuan nga ish-kreu i Bashkisë. Ishte një tip që hiqej si i KQZ-së, por...

Deputetja e ardhshme e Kuvendit të Shqipërisë, Grida Duma ka thënë sot në “Open” se PD-ja po përgatitet për grumbullimin e shumë materialeve të...

Veliaj “ngacmon” kandidatët e PD: Si është ajo kënga e tyre “unstoppable”, ne fituam Kavajën dhe Rrogozhinën

Kryebashkiaku Erion Veliaj ka dalë në një deklaratë për median, ku u shpreh shumë i lumtur për fitoren në Kavajë dhe Rrogozhinë. Veliaj e ka...

Vetëplagoset me armë zjarri 30 vjeçari i dehur në Rrogozhinë, dërgohet me urgjencë në spital

Një 30 vjeçar nga Rrogozhina ëhstë vetëplagosur me armë zjarri rreth orës 21:10 të mbrëmjes së sotme.Sipas policisë, A.H ishte në gjendje të dehur...

Përfundon numërimi në BASHKINË RROGOZHINË, Partia Socialiste merr më shumë vota se opozita e bashkuar

Ka përfunduar numërimi i të gjitha qendrave të votimit në bashkinë e Rrogozhinës.Votat e qytetarëve kanë nxjerrë forcë të parë Partinë Socialiste, e votuar...

Luftë “brenda llojit”, në Rrogozhinë plas grushti mes numëruesve të Partisë Socialiste, dhunohet kryetari i bashkisë

Plas sherri mes numëruesve të Partisë Socialiste në Rrogozhinë gjatë procesit të numërimit.Burime për newsbomb bëjnë me dije se sherri ka nisur fillimisht brenda...

Plas sherri për votat në Rrogozhinë, Policia rrethon zonën dhe shoqëron disa persona

Përplasje fizike mes anëtarëve të dy subjekteve politike gjatë procesit të numërimit në Rrogozhinë. Konflikti raportohet se ka ndodhur brenda KZAZ dhe më pas personat...

Veliaj e Rama me fermerët në Rrogozhinë: Skemat mbështetëse të bujqësisë rritën produktet “Made in Albania”

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, i cili së bashku me Kryeministrin Edi Rama zhvilloi një takim me fermerët në Rrogozhinë, u shpreh...

ARRSH njoftim të rëndësishëm për shoferët: Nga 1 prilli nis asfaltimi i rrugës Kavajë-Rrogozhinë, çfarë duhet të dini për devijimin e trafikut

ARRSH ka bërë një njoftim të rëndësishëm për të gjithë qytetarët dhe shoferët që do të lëvizin gjatë javës së ardhshme në aksin rrugor...

Lajmet e fundit