Tirana
clear sky
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
75 %
2.1kmh
0 %
Enj
15 °
Pre
17 °
Sht
17 °
Die
16 °
Hën
12 °
E enjte, 30 Mars, 2023

TAG

rroga

Zgjedhja në UEFA, ja rroga e majme që do përfitojë Armando Duka

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit u zgjodh ditën e djeshme antar në Komitetin Ekzekutiv të UEFA-s. Mirëpo, përveç pozicionit...

Qeveria rrit pagën minimale (Vendimi)

Qeveria ka vendosur të rrisë pagën minimale mujore në shkallë vendi, duke e çuar në 26 mijë lekë të reja. Pragu...

‘Bjerini…nuk na i ndjen’, Rama prezanton projektbuxhetin e shëndetësisë për 2019: Rritje rrogash për mjekët dhe infermierët

Kryeministri Edi Rama ka marrë pjesë në prezantimin e projektbuxhetit  në shëndetësi për vitin 2019. Rama bëri me dije se modernizimi...

Libra falas për nxënësit, Rama takim me mësuesit: Rrogat tuaja kanë nevojë për rritje

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar në kryeministri një takim e mësuesit e shkollave. Gjatë takimit Rama foli për 190 mijë fëmijë...

U tha se merr 3.5 milionë lekë, Rezart Veleshnja zbulon sa paguhet në “Portokalli”

Mbrëmjen e djeshme ktori i njohur i humorit Rezart Veleshnja, ishte i ftuar në emisionin ‘Zonë e Lirë’. Ndër të...

6 motrat jetime në Kukës, deputeti i PD bën PREMTIMIN e madh: Për aq kohë sa do jem…

Agron Shehaj renditet në një ndër deputetët më të pasur të Kuvendit. I ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Opinion”, ku u trajtua tema e...

Sa lekë ndan për vete e sa për Shkodrën? Voltana Ademi tregon për herë të parë: Kjo është rroga ime

Voltana Ademi përmes një lidhjeje “live” nga rrjeti social, i ka dhënë përgjigje të gjitha pyetjeve adresuar asaj nga ndjekësit e qytetarët shkodranë. ...

Rroga marramendëse e kryeministrit Haradinaj, por e jashtëligjshme

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj siç duket nuk do të mund të gëzojë shumë gjatë rrogën marramendëse që ia ka mundësuar vetes. Kjo...

Lajmet e fundit