Tirana
broken clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
75 %
1.5kmh
75 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
9 °
E martë, 31 Janar, 2023

TAG

rroga

Dhuroi pagën gjithë mandatin e parë, deputeti i PS bën gjestin human: Edhe këtë 4 vjeçar rrogën do ta jap për familjet në nevojë

Deputeti socialist Vullnet Sinaj, është shprehur pak më parë në Kuvend se ka vendosur që të gjithë pagën e këtij mandati të dytë do...

Qeveria e Malit të Zi publikon rrogat, kjo është paga që merr Dritan Abazoviç

Qeveria e Malit të Zi ka publikuar listën e pagave të zyrtarëve publikë për muajin janar të këtij viti. Siaps dokumonetit të publikuar në faqen...

Komisioneri për të Dhënat Personale paralajmëron ata që kanë listën e pagave: Fshijeni! Nuk është lojë, do të dënoheni nga ligji

Komisioneri i të Dhënave Personale ka reaguar pas skandalit me të dhënat e databaze të rrogave të 637.138 qytetarëve shqiptarë. Komisioni paralamëron të gjithë qytetarët...

Rroga mujore mbi 5 milionë lekë, këta janë 10 prokurorët më të paguar në SPAK (Kanë EMRIN në databazë)

Një skandal i madh me të dhënat e qytetarëve shqiptarë është zbuluar orët e fundit nga mediat. Një databazë me kartat e tyre të...

Skandali i të dhënave nuk kursen askënd, publikohet rroga e Edi Ramës, Ilir Metës, kreut të SPAK dhe agjentëve të SHISH (Ja sa paguhen)

Prokuroria e Tiranës ka nisur sot një hetim për publikimin e disa të dhënave sensitive të qytetarëve shqiptarë. Në rrjetin social "WhatsApp" po qarkullon...

“Në kohë për të ndryshuar”, Papa Francesku kërkon rrogë universale për të gjithë dhe ulje të orarit të punës

Papa Francesku ka kërkuar një pagë universale, në mënyrë që çdo person në botë të mund të ketë gjërat themelore të jetës. Ai ka propozuar...

Sa ishte deputet nuk mori asnjë qindarkë nga rroga, Erion Piciri heq dorë dhe nga shpërblimi 25 milionë lekë: Shteti t’i përdorë për nevojtarët

Ish-deputeti Erion Piciri, ishte i vetmi deputet i Kuvendit të kaluar i cili pranoi mandatin por jo pagën. Ai vendosi që të gjitha pagat...

“Do jetë dita më e bukur e jetës sime”, Edi Rama premton rritje të madhe pensionesh: Plani është në tryezë!

Kryeministri Edi Rama ka dhënë pak më parë lajmin se Qeveria "Rama 3" do të bëjë një rritje të konsiderueshme të pensioneve. Vetë kryeministri...

Zbardhet programi i Qeverisë “Rama 3”: Administrata me rrogë mesatare 850,000 lekë, rritje e madhe pagash edhe për kategoritë e tjera

Kryeministri Edi Rama do të prezantojë nesër programin qeverisë të mandatit të tretë. Programi voluminoz i socialistëve do të ketë pesë shtylla kryesore ku...

Në 6 vjet pagat u rritën me 5%, ndërsa apartamentet me 43%; Çmimet e shtëpive në Tiranë, njësoj si në Milano

Çmimet e apartamenteve në Tiranë po shtrenjtohen vazhdimisht, ndërsa pagat nuk po rriten me të njëjtin ritëm. Sipas Bankës së Shqipërisë, që nga viti...

Lajmet e fundit