Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
27 %
6.7kmh
0 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

TAG

rroga

Komisioneri për të Dhënat Personale paralajmëron ata që kanë listën e pagave: Fshijeni! Nuk është lojë, do të dënoheni nga ligji

Komisioneri i të Dhënave Personale ka reaguar pas skandalit me të dhënat e databaze të rrogave të 637.138 qytetarëve shqiptarë. Komisioni paralamëron të gjithë qytetarët...

Rroga mujore mbi 5 milionë lekë, këta janë 10 prokurorët më të paguar në SPAK (Kanë EMRIN në databazë)

Një skandal i madh me të dhënat e qytetarëve shqiptarë është zbuluar orët e fundit nga mediat. Një databazë me kartat e tyre të...

Skandali i të dhënave nuk kursen askënd, publikohet rroga e Edi Ramës, Ilir Metës, kreut të SPAK dhe agjentëve të SHISH (Ja sa paguhen)

Prokuroria e Tiranës ka nisur sot një hetim për publikimin e disa të dhënave sensitive të qytetarëve shqiptarë. Në rrjetin social "WhatsApp" po qarkullon...

“Në kohë për të ndryshuar”, Papa Francesku kërkon rrogë universale për të gjithë dhe ulje të orarit të punës

Papa Francesku ka kërkuar një pagë universale, në mënyrë që çdo person në botë të mund të ketë gjërat themelore të jetës. Ai ka propozuar...

Sa ishte deputet nuk mori asnjë qindarkë nga rroga, Erion Piciri heq dorë dhe nga shpërblimi 25 milionë lekë: Shteti t’i përdorë për nevojtarët

Ish-deputeti Erion Piciri, ishte i vetmi deputet i Kuvendit të kaluar i cili pranoi mandatin por jo pagën. Ai vendosi që të gjitha pagat...

“Do jetë dita më e bukur e jetës sime”, Edi Rama premton rritje të madhe pensionesh: Plani është në tryezë!

Kryeministri Edi Rama ka dhënë pak më parë lajmin se Qeveria "Rama 3" do të bëjë një rritje të konsiderueshme të pensioneve. Vetë kryeministri...

Zbardhet programi i Qeverisë “Rama 3”: Administrata me rrogë mesatare 850,000 lekë, rritje e madhe pagash edhe për kategoritë e tjera

Kryeministri Edi Rama do të prezantojë nesër programin qeverisë të mandatit të tretë. Programi voluminoz i socialistëve do të ketë pesë shtylla kryesore ku...

Në 6 vjet pagat u rritën me 5%, ndërsa apartamentet me 43%; Çmimet e shtëpive në Tiranë, njësoj si në Milano

Çmimet e apartamenteve në Tiranë po shtrenjtohen vazhdimisht, ndërsa pagat nuk po rriten me të njëjtin ritëm. Sipas Bankës së Shqipërisë, që nga viti...

Paralajmërimi i Edmond Budinës: Shqipëria do të shkojë më keq se ’97-ta, njerëzit do të ngelen pa rroga dhe pa pensione

Regjisori Edmond Budina ka bërë një paralajmërim të frikshëm, pasi është shprehur se gjendja në Shqipëri do të shkojë më keq se në vitin...

Elona Mete: Korrupsioni ndodh sepse rrogat e mjekëve janë të ulëta, duhet të bëhen 1500 euro

Përfaqësuesja e Federatës së mjekëve shqiptarë në Evropë, Elona Mete ka thënë se një ndër arsyet pse ndodh korrupsioni në vendin tonë janë pagat...

Lajmet e fundit