Tirana
few clouds
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
86 %
1kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

rrjedhje gazi

BE: Rrjedhjet e gazit në tubacionet ruse janë të qëllimshme

Shefi i diplomacisë së BE, Josep Borrell, ka deklaruar se Bashkimi Evropian beson se rrjedhjet në dy tubacionet nënujore të gazit rus që ndodhën...

PANIK te qytetarët në Tiranë, rrjedhje gazi nga një autobot që po furnizonte pikën e karburantit

Një autobot që po furnizonte me gaz një pikë karburanti në zonën e Kombinatit në Tiranë ka pësuar rrjedhje gazi mbrëmjen e sotme. Ngjarja ka...

Raportime për incident kimik/ Rrjedhje gazi në Parkun Olimpik të Londrës, vendi mbushet me ambulanca dhe policë (PAMJET)

Parku Olimpik i Londrës është evakuuar pas një rrjedhje gazi në pishinën e Olimpike. Mediat vendase raportojnë për një numër të panjohur personash që...

Humbi vëllain, motrën dhe nënën, Meta viziton në spital 16-vjeçaren që i mbijetoi tragjedisë në Bulqizë

Presidenti Ilir Meta ka vizituar në spitalin e Traumës 16-vjeçaren që i mbijetoi tragjedisë në fshatin Ostren të Bulqizës. Meta tha...

Shpërthimi i fuqishëm në mes të Bllokut, plagoset PRONARI, policia jep detaje

Foto nga vendgjarja Dalin detaje lidhur me shpërthimin e ndodhur mëngjesin e sotëm në zonën e ish-Bllokut në Tiranë. Burime nga...

Rrjedhje gazi në apartament në Vlorë, humbin jetën burrë e grua (EMRAT)

  NJOFTIMI I POLICISË Më datë 22.12.2017, rreth orës 11:15, Salla Operative Vlorë është njoftuar nga një telefonatë se në një banesë në...

Rrjedhje gazi në portin e Durrësit, 4 punonjës dërgohen me urgjencë në spital

4 punonjës sigurie të portit të Durrësit kanë përfunduar në spital paraditen e sotme. Durrëslajm shkruan se te hyrja e katërt e...

Rrjedhje gazi në një banesë në Tiranë, zjarrfikësit në vendngjarje

Era e gazit ka alarmuar anëtarët e një familje në Yzberisht të cilët janë larguar nga banesa dhe kanë shmangur tragjedinë. Ata...

Lajmet e fundit