Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
71 %
2.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

rritje te rasteve

“Nuk kanë mbajtur maskën dhe distancën”, mjeku Brataj: Do ketë një rritje të të infektuarve në…

Kreu i Urgjencës Kombëtare Mjekësore, Skënder Brataj në një intervistë është shprehur se pas zgjedhjeve mund të kemi një rritje të rasteve me Covid-19. Ai...

Lajmet e fundit