Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
71 %
5.7kmh
90 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

rritja e cmimit

Ardian Çela i OSHEE: Kriza kryesore është mungesa e energjisë në treg dhe jo çmimi. Jam i bindur se do ia dalim

Administrator i OSHEE Ardian Çela ka folur sot për rritjen e çmimit të energjisë elektrike. Ai tha në "News 24"se energjia për këtë javë...

Rritja e çmimit të energjisë, reagon Koço Kokëdhima: Do të shpallen nesër në mungesë të plotë transparence, ftoj shqiptarët të protestojnë

Politikani dhe biznesmeni Koço Kokëdhima me anë të një postimi në rrjetet sociale, ka reaguar për rritjen e çmimit të energjisë në vendin tonë. Ai...

”Kjo që po bën qeveria është e padrejtë”, Florian Binaj shpalos pankartën që ironizon kryeministrin Edi Rama (FOTO)

Ka nisur pak më parë protesta e qytetarëve kundër rritjes së çmimeve para Kryeministrisë. Qytetarët me pankarta në duar kanë kërkuar uljen e çmimit...

Lajmet e fundit