Tirana
scattered clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
32 %
6.2kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
9 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
10 °
E martë, 31 Janar, 2023

TAG

RRITET CMIMI

PL dhe PD bëhet bashkë, thërrasin në Parlament ERE-në: Pse e pesëfishuat çmimin e energjisë?

Deputeti i PL, Petrit Vasili bën me dije se kanë thirrur në Parlament Entin Rregullator të Energjisë (ERE), për pesëfishimin e çmimit të energjisë. Vasili...

Çmimet e naftës rriten sërish, arrijnë në 245 lekë për litër, operatorëve u njihen më shumë shpenzime fikse

Bordi i Transparencës ka vendosur çmimet e reja të naftës, që janë në fuqi nga dita e shtunë (26 mars), ndërsa benzina ka mbetur...

Rritja e çmimit të ujit të pijshëm, reagon Berisha: Dhurata e parë e timonierit

Pas njoftimit se Bashkia e Tiranës do të rrisë çmimin e ujit për familjarët dhe bizneset ka reaguar dhe ish-kryeministri i vendit Sali Berisha....

Lajmet e fundit