Tirana
overcast clouds
21.2 ° C
21.2 °
21.2 °
56 %
4.1kmh
89 %
Mër
20 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

rrihen brutalisht

I ftuan në kafe, por i pritën me shkopinj bejsbolli, rrihen brutalisht dy të rinj në Itali, shqiptari në gjendje kritike (EMRI)

Një sulm me shkopinj besjsbolli ndodhi mbrëmjen e djeshme në Mantova, në Itali.  Dy të rinj, një 35-vjeçar italian dhe një 23-vjeçar shqiptar janë...

Lajmet e fundit