Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
57 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
23 °
E hënë, 29 Maj, 2023

TAG

rrezohet

Kishte humbur kontrollin, Ukraina rrëzon dronin e saj në Kiev

Forca ajrore e Ukrainës tha se ka rrëzuar një dron të sajin, i cili kishte humbur kontrollin mbi qendër të Kievit. Për rreth 15-20 minuta,...

Miliona lekë të çuara dëm, rrëzohet fasada e rikonstruktuar në shkollën 9-vjeçare në Ersekë

Fasada në shkollën 9-vjeçare Papa Kristo Negovani në qytetin e Ersekës është rrëzuar ditën e sotme. Era e fortë ka shkëputur një pjesë të materialeve...

E rëndë në Fier, bie nga pallati 54-vjeçarja

Një 54-vjeçare është rrëzuar mbrëmjen e sotme nga pallati në Fier. Sipas njoftimit të policisë mësohet se ngjarja ndodhi mbrëmjen e sotme në lagjen  “8...

Rrëzohet nga skela e pallatit, ndërron jetë punëtori në Lezhë (EMRI)

Arjan Lazri, 48 vjeç, ka ndërruar jetë mëngjesin e kësaj të shtune në Lezhë. Ai ka qenë duke punuar në një pallat dhe është...

Rrëzimi i avionit ushtarak grek, gjendet trupi i pilotit 29-vjeçar, asnjë gjurmë nga komandantin

Autoritetet greke kanë gjetur trupin e pajetë të pilotit 29-vjeçar, Michael Turoutsikas, i cili ndodhej në avionin F-4 të Forcave Ajrore Greke që u...

Po kryenin fluturim stërvitor, rrëzohet avioni luftarak në Greqi, nuk dihet fati i pilotëve

Një avion i Forcave Ajrore në Greqi është rrëzuar mëngjesin e sotëm në zonën detare pranë Anravidës. Mediat greke shkruajnë se një avion, F-4 me...

Tragjike në Tiranë, 68 vjeçari rrëzohet aksidentalisht nga pallati dhe ndërron jetë

Një 68 vjeçar ka ndërruar jetë në Tiranë, pasi është rrëzuar aksidentalisht nga kati i tretë i pallatit ku banonte. Ngjarja ka ndodhur në...

Bllokohet totalisht hyrja në Elbasan, rrëzimi i kamionit bullgar krijon radhë kilometrike deri në tunel

Hyrja për në qytetin e Elbasanit është bllokuar totalisht. Ashtu siç raportoi më herët newsbomb.al, rrëzimi i një kamioni i tonazhit të rëndë, i...

Kamioni bullgar rrëzohet në Elbasan, bllokohet hyrja për në qytet

Rruga hyrëse për në qytetin e Elbasanit është bllokuar pasditen e kësaj të marte, si pasojë e një aksidenti. Mësohet se një kamion bullgar...

Gazetari veteran amerikan, Grant Wahl “rrëzohet” gjatë ndeshjes Argjentinë-Holandë dhe ndërron jetë

Gazetari i shquar amerikan Grant Wahl ka vdekur në Katar pasi u rrëzua gjatë mbulimit të Kupës së Botës, duke shkaktuar një vërshim tronditjeje...

Lajmet e fundit