Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

TAG

rrezikoi burgosjen

“Si rrezikova burgosjen për shkak të gruas”, Bujar Kapexhiu vjen me rrëfimin e rrallë nga jeta personale

Regjisori dhe artisti Bujar Kapexhiu, ka treguar në një intervistë shumëçka nga jeta e tij profesionale e personale. Ai ka treguar vështirësitë, fillimet dhe...

Lajmet e fundit