Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
3.6kmh
20 %
Pre
25 °
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
26 °
E premte, 2 Qershor, 2023

TAG

Rreshter Zarife Hasanaj

NATO në Letoni përkujton Dëshmorët Zarife Hasanaj dhe Klodian Tanushi, ushtarët me kurora në duar: Do të jeni gjithmonë mes nesh

Forcat e armatosura në Letoni kanë përkujtuar dy Dëshmorët e Atdheut, Rreshter Zarife Hasanaj dhe Major Klodian Tanushi të cilët humbën jetën gjatë detyrës...

Lajmet e fundit