Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
40 %
1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
34 °
Sht
37 °
E martë, 28 Qershor, 2022

TAG

Rreshen

Ekzekutimi i Kastriot Reçit drejt zbardhjes? Gazetarja: Kam foton e snajperistit, është më i rrezikshmi në Shqipëri!

Kastriot Reçi, biznesmen i njohur në zonën e Rrëshenit, mbeti i vrarë me snajper mëngjesin e 7 janarit 2020. Ai u qëllua me një...

Sali Berisha i rikthehet “Foltores”, njofton demokratët se ku do jetë të shtunën, një ditë pas 21 janarit

Ish-kryeministri Sali Berisha ka vendosur t'i rikthehet "Foltores". Ai njofton demokratët e Rrëshenit që ta presin në datë 22 janar në Pallatin e Kulturës. "Diten...

Aksidenti i rëndë në Rrëshen, ndërron jetë në spital çifti i bashkëshortëve

Ka ndërruar jetë çifti i bashkëshortëve që mbetën të plagosur në aksidentin e shënuar në Rrëshen më 5 tetor. Çifti i bashkëshortëve P.P dhe P.L...

Aksident i frikshëm në Rrëshen, tre të plagosur nisen drejt Tiranës

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur pak minuta më parë pranë Rrëshenit. Sipas raportimeve paraprake, dy makina janë përplasur me njëra tjetrën, duke lënë...

Forcat Speciale nga Tirana mësyjnë në lokalin e një personi me precedent në Rrëshen, operacioni i dytë në pak ditë, 20 të shoqëruar

Forcat Speciale nga Tirana janë duke zhvilluar një operacion blic në Rrëshen, në lokalin e një personi me precedent penal. Operacioni është duke u...

Përplasja e fortë në Rubik, Land Roveri i bërë “copë” përfundon 200 metra larg autobusit, asfalti i larë në gjak

Një aksident i rëndë është regjistruar sot pasdite pas orës 17:00 në Mirditë, në aksin rrugor Rubik-Rrëshen. Newsbomb ka siguruar foto nga vendngjarja, ku...

E mitura rrëfen mes lotësh: Nëna nuk m’a tregonte kur kisha ditëlindjen, e fshihte sepse s’mund të më blinte gjë (E PLOTË)

E mitura nga Rrësheni ka rrëfyer historinë e trishtë të familjes së saj, e cila ndodhet  në kushte të mjerueshme. Jonida ka rrëfyer për emisonin...

Ndahet nga jeta në moshën 63-vjeçare ish-kryetari i bashkisë Rrëshen, Preng TOMA

Ndahet nga jeta ish-kryetari i Bashkisë së Rrëshenit Preng Toma. Lajmin e bën me dije gazetari Gjergj Marku i cili shkruan...

Si asnjëherë më parë, Pashkët në Rrëshen kremtohen me rrugë të zbrazura, qytetarët i bashkohen marshimit nga ballkonet (VIDEO)

Pashkët në Rrëshen mbrëmjen e djeshme u kremtuan si kurrë më parë me rrugë të zbrazura, vetëm në praninë e priftërinjve dhe të famulltarëve....

Burrë e gura, infermierë në spitalin e Rrëshenit të infektuar me Covid-19

Një tjetër rast me Covid-19 raportohet nga Rrësheni dhe bëhet fjalë sërish për një punonjës të spitalit.   Pasi dje u...

Lajmet e fundit