Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
67 %
1kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021

TAG

rrembim

Tentuan të rrëmbejnë të riun në Patos, kur dështuan e qëlluan me pistoletë, arrestohet pas 1 viti një nga autorët (EMRI-NGJARJA)

Emiljano Selmanaj, është 29 vjeçari i arrestuar nga Policia e Fierit, pasi afro 1 vit më parë ka tentuar të rrëmbejë Klajdi Sulon në...

U tha se u rrëmbye se bashku me djalin në Gjermani, gjendet nëna shqiptare dhe i biri, gruaja telefonoi policinë dhe…

Është gjetur 34-vjeçarja dhe djali i saj 3-vjeçar, që rreth 5 ditë më parë u raportua se ishte rrëmbyer nga një makinë në Gjermani. Mediat...

Rrëmbyen 27-vjeçarin që u kishte borxh dhe e rrahën për 30 minuta, arrestohen 2 të rinj në Vlorë

Dy persona janë arrestuar në Vlorë, për veprat penale “Heqja e paligjshme e lirisë” dhe “Shtrëngimi me anë të kanosjes ose dhunës për dhënien...

Inskenonin rrëmbime me porosi për të marrë para, arrestohen 2 shqiptarë dhe 1 italian

Policia italiane ka arrestuar tre persona, pasi dyshohet se rrëmbenin njerëz me porosi në këmbim të parave. Ata akuzohen në lidhje me rrëmbimet e kryera...

Lajmet e fundit