Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
2.6kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
4 °
E premte, 21 Janar, 2022

TAG

rreh

Me shkelma dhe grushta, burri rreh barbarisht gruan, arrestohet 48-vjeçari (EMRI)

Policia e Cërrikut ka arrestuar një 48 vjeçar pasi ka dhunuar barbarisht bashkëshorten e tij e cila ka përfunduar në spital. Pas ngjarjes...

Rreh fëmijët dhe i bën për spital, arrestohet nëna (EMRI)

Një 41-vjeçare nga Gramshi është arrestuar pasi akuzohet se ka ushtruar dhunë ndaj dy fëmijëve të saj. Gentjana Abazi, 41 vjeçe banuese...

Arrestohen 7 persona për vepra të ndryshme kriminale, 42 vjeçari rreh bashkëshorten (EMRA-DETAJE)

Policia ka arrestuar 7 persona për vepra të ndryshme kriminale gjatë  ditës së sotme, duke nisur nga droga,  dhunë fizike ndaj gruas, zjarrëvënie të...

Lajmet e fundit