Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
27 °
E martë, 17 Maj, 2022

TAG

rreh

Shoferi i furgonit rreh 2 fëmijë, nxënësit i bëjnë gjëmën

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Dibër ku një shofer furgoni që trasportonte nxënës shkolle ka dhunuar 2 fëmijë. ...

Dhunë në familje, vjehrri rreh nusen në Durrës

Një tjetër rast dhune në famije është regjistruar në Durrës. Këtë herë protagonist janë nusja dhe vjehrri. Ky i fundit mësohet se ka ushtruar...

Rreh vëllain e madh, arrestohet 40-vjeçari (EMRI)

Policia e  Fierit ka arrestuar njjë shtetas pasi ka ushtruar dhunë ndaj vëllait të tij. Në pranga u vu Luan Asllani,...

Rreh babain, arrestohet 25 vjeçari (EMRI)

Një 25 vjeçar ka rënë në prangat e policisë në Fier pasi ka ushtruar dhunë ndaj babait të tij. Blutë...

Rreh me grushta e sende të forta vëllain, arrestohet 68-vjeçari në Elbasan (EMRI)

Policia e Elbasanit ka arrestuar një 68-vjeçar pasi ka ushtruar dhunë ndaj vëllait të tij. Në pranga është vënë shtetasi Adem...

Vlonjati rreh nënën e moshuar, policia e…

Dhunë në familje raportohet në Vlorë. Mësphet se një 63-vjeçare me inicialet V.H., është dhunuar fizikisht nga djali i saj. ...

Rreh të ëmën, arrestohet 30-vjeçari në Cërrik

Emilano Fejzo, 30 vjeç, banues në Cerrik është vënë në pranga, pasi akuzohet se ushtronte dhunë ndaj nënës së tij. Burime...

Rreh ish-gruan dhe vajzën e tij të mitur, arrestohet 41 vjeçari (EMRI)

Materialet proceduriale i kaluan Prokurorisë Rrethit Gjyqësor Dibër për veprat penale "Dhunë në familje", "Keqtrajtim i të miturve".  

Rreh bashkëshorten 22 vjeç, arrestohet i riu (EMRI)

Një i ri, banues në fshatin Lumas të Cërrikut është arrestuar pasi akuzohet për dhunë në familje. Bilbil Shermadhi akuzohet se në ka...

Rreh babain, arrestohet i riu (EMRI) 

Një 31 vjeçar nga Divjaka është arrestuar pasi akuzohet se ka rrahur babain e tij. Burime nga uniformat blu bëjnë me dije se kanë...

Lajmet e fundit