Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
50 %
5.1kmh
0 %
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
E hënë, 30 Janar, 2023

TAG

rreh

Shoferi i dehur në Vlorë bën për spital efektivin, e rreh në mes të rrugës

Një ngjarje e rëndë është regjistruar pak pas mesnatës ku gjatë një kotrolli rutinë në Orikum, një shtetas ka dhunuar policin e qarkullimit rrugor. Sipas...

E rëndë/ Gruaja rreh burrin e saj të sëmurë në spital, e godet vazhdimisht me shuplaka

Një grua në spitalin e Gjakovës ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortit të saj. Ngap amjet e publikuara në rrjet, shihet qartë teksa gruaja indetiteti i...

Rreh babain dhe e kanos me armë, arrestohet 43-vjeçari (VIDEO)

Policia ka vënë në pranga një 43-vjeçar në Mirditë. Sipas bluve, specialistët për hetimin e krimeve në Komisariatin e Policisë Mirditë,...

Rrahu me grushta dhe shkelma një grua në mes të rrugës, gjykata merr vendimin për 17-vjeçarin

Gjykata ka vendosur një muaj paraburgim për të miturin i cili sulmoi fizkisht një grua rome ditën e djeshme në Ferizaj. ...

Rrahu gruan, arrestohet 56-vjeçari në Berat

Policia e Beratit ka arrestuar një 56-vjeçar pasi ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij. Nga Specialistët e Seksionit për Krimet...

Rreh keq të dashurën, arrestohet 28-vjeçari shqiptar në Itali (EMRI)

Policia italiane ka arrestuar një 28-vjeçar shqiptar, pasi ka dhunuar të dashurën e tij. Mediat italiane bëjnë me dije se...

Rreh keq gruan, arrestohet shqiptari në Greqi, si kërkoi fëmija ndihmë tek fqinjët

Një 35-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia greke. Mësohet se shqiptari u vu në pranga pasi dhunoi gruan. Ka qenë...

Rreh keq gruan, arrestohet i riu (EMRI)

Një 26-vjeçar është arrestuar në Bulqizë pasi ushtroi dhunë ndaj bashkëshortes së tij. Në pranga u vu Nevruz. Ç,  i dënuar...

Rreh dhe kërcënon me thikë gruan, arrestohet 68-vjeçari (EMRI)

Policia e Librazhdit ka arrestuar një 68-vjeçar pasi ushtroi dhunë dhe kanosi bashkëshorten me thikë. Në pranga u vu shtetasi Harun...

Rrahu nusen e djalit, arrestohet gruaja në Korçë (EMRI)  

Policia e Korçës ka arrestuar një grua pasi kishte ushtruar dhunë ndaj nuses së djalit të saj. Në pranga është vënë...

Lajmet e fundit