Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
80 %
1.5kmh
0 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
9 °
E enjte, 27 Janar, 2022

TAG

rrefen

Humbi të atin në aksidentin tragjik, moderatorja shqiptare rrëfen momentin tronditës: Shkova u afrova dhe arkivoli po trokiste…

Moderatorja Valbona Mhilli ka folur për herë të parë, pak muaj pasi njeriu më i shtrenjtë i saj, i jati, humbi jetën tragjikisht në...

Biznesmeni Çangu rrëfen grabitjen: Autorët ishin nga Kruja! Jemi përlyer në gjak

Biznesmeni Nazmi Çangu i cili ra pre e grabitësve gjatë orëve të vona të natës së kaluar ka rrëfyer sërish të gjithë skenën e...

‘I lutesha zotit të më ndihmonte’, Robert Berisha rrëfen momentin e vështirë që ka kaluar

Të gjithëve na ndodh që të kalojmë momente të vështira, eksperienca të tilla sigurisht që provojnë edhe personazhet e njohur. I...

Visar Zhiti rrëfen MOMENTET më të dhimbshme: Si reaguan nxënësit kur më arrestuan

Poeti i njohur Visar Zhiti ka rrëfyer takimin me nxënësit e tij kur u burgos nga regjimi komunist. Në një aktivitet...

Arbana Osmani nuk i mban dot lotët, rrëfen betejën e nënës së saj: Isha shumë e vogël

Një histori prekëse u trajtua puntatën e mbrëmshme në programin 'Dua të të bëj të lumtur'. Blerina prej disa kohësh po...

‘Disa pasagjerë u mbuluan me gjak, menduam vdekjen’, shqiptari rrëfen tmerrin e udhëtimit me avion drejt SHBA-së (VIDEO)

Për rreth nëntë orë, fluturimi i Sead Nikajt nga Stambolli për në New York ishte i qetë. Mirëpo, sapo avioni...

Mjekja gjirokastrite mbi karrige me rrota rrëfen historinë e trishtë të jetës: Pacientët janë frymëzimi im

Dr. Vjollca Koko është një nga mjeket me historinë më të trishtë në Shqipëri. Teksa fati e detyroi të qëndrojë mbi një karrige me...

Lajmet e fundit