Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

TAG

rrëfen momentet e traumës

“Era e alkoolit dhe djersës mashkullore do të më ndjekë përgjithmonë”, 38-vjeçarja rrëfen momentet e traumës pas përdhunimit në hotel

Një grua e cila është sulmuar seksualisht nga partneri i shoqes së saj disa kohë më parë, ka folur për momentet trionditëse, si dhe...

Lajmet e fundit