Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
77 %
0kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

rrefehet

Rrëfehet në mënyrën më të sinqertë Kejvina Kthella, tregon defektet në trup

Kejvina Kthella është një ndër vajzat më të komentuara të showbizit shqiptar. Kejvina është shumë aktive në Instagram ku publikon foto...

Linda Rama RRËFEHET për revistën britanike: Jeta mes komunizmit dhe demokracisë, kostumit zyrtar dhe familjes, kush është gruaja që e frymëzon

Linda Rama, bashkëshortja e kryeministrit Edi Rama si rrallëherë ka dhënë një intervistë për revistën britanike "Together". Linda ka rrëfyer jetën...

Ç’do të thotë të punosh në Top Channel? Rrëfehet Bieta Sulo: Ja sfida më e madhe

Moderatorja Bieta Sulo ka zhvilluar sot puntatën e fundit të këtij sezoni të emisionit 'Pasdite në Top Channel'. Në një postim...

Rrëfehet si rrallëherë më parë Donald Veshaj: Si e ngatërroi e dashura e Romeos dhe iu hodh në qafë (VIDEO)

Dy vëllezërit binjakë Donald dhe Romeo Veshaj janë rrëfyer si rrallëherë më parë ditën e sotme në rubrikën 'Për drekë me mua' të emisionit...

Moderatori i njohur hap zemrën: Jam njeriu më i paragjykuar në Shqipëri, më shikonin më femëror seç duhet

Moderatori Xhani Shqerra është rrëfyer si asnjëherë më parë në emisionin 'THUMB' të Fatma Haxhialiut dhe Aulona Mustës. I pyetur nga...

‘Kam qejf të këndoj’, rrëfehet Haradinaj: Në luftë ushtarët më shanin sepse…

Kohët e fundit është vënë re se kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka filluar të këndojë publikisht këngë si “O moj Kosovë, o moj...

Fatma Haxhialiu rrëfehet si asnjëherë më parë: Jam thinjur që në moshën 25-vjeçare, kam shumë…

Fatma Haxhialiu është ndër moderatoret më të pëlqyera për shkak të karakterit të drejtpërdrejtë. Moderatorja ka treguar se nuk e ka...

Rrëfehet si asnjëherë më parë Isli Islami: Periudha më e keqe e jetës time ishte…

Moderatori i “Wake up”, Isli Islami është padyshim një ndër figurat më të njohura për publikun shqiptar. Isli shoqëron publikun çdo mëngjes dhe për...

Rrëfehet Rozana Radi: Si përfundova me gjoks bullgareje

Këngëtarja dhe moderatorja e njohur Rozana Radi e ka pranuar hapur se ka kryer ndërhyrje për të zmadhuar gjoksin.  Ajo...

Lajmet e fundit