Tirana
clear sky
15 ° C
15 °
15 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rrefehet balili

Rrëfehet Klement BALILI, flet për lidhjet me POLITIKËN: Si u bëra drejtor PAS ZGJEDHJEVE të 2013 (TREGON MBËSHTETJEN PËR PD DHE TAKIMIN ME BERISHËN)

Kelment Balili, i vetëdorëzuar në polici një ditë më parë, i është përgjigjur akuzave për lidhje me politikanë të lartë dhe pretendimeve se ka...

Lajmet e fundit