Tirana
overcast clouds
7 ° C
7 °
7 °
93 %
2.1kmh
90 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rrefehet albana osmanin

Si u bë pjesë e Top Channel 16 vite më parë, rrëfehet Albana Osmani: Shkova tek drejtori, trokita në derë dhe…

Albana Osmani është një ndër vajzat më tërheqëse të ekranit shqiptar. Ajo ka rënë në sy që në fillimet e saj të hershme për...

Lajmet e fundit