Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rrebeshe

E hëna e vranët, priten rrebeshe dhe stuhi

Dita e parë e javës ka nisur me mot të paqendrueshëm. Dita e sotme do të shoqërohet me vranësira mesatare dhe...

Hidhini një sy motit për fundjavën, nga qarku që u “dogj” prej të nxehtit deri tek rrebeshët e shiut

Pas stuhisë së shirave disa ditë më parë, siç duket temperaturat e larta janë rikthyer sërish madje në disa zona vazhdon të bëjë shumë...

Lajmet e fundit