Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
51 %
5.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
13 °
Die
16 °
E mërkurë, 14 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rrebeshe shiu

Java nis me rrebeshe shiu, çfarë PARASHIKON moti për sot

Edhe dita e sotme do të shoqërohet nga moti i paqëndrueshëm, ku pjesa e parë e ditës do të ketë mot të kthjellët me...

Mos dilni pa çadra nga shtëpia, në këto zona priten rrebeshe shiu

Dita e sotme parashikohet mot me vranësira mesatare dhe rreshje shiu të pasuara me rrebeshe. Në pjesën e dytë të ditës në zonën...

Mos harroni çadrën! Sot rrebeshe shiu në vend, ja zonat

Vranësira e shira të dobët do ketë në territor deri në mesditë kur vranësirat fuqizohen duke sjellë rrebeshe të shkurtra shiu thuajse në të...

Lajmet e fundit