Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
2.6kmh
90 %
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rrebesh

Surprizat e motit, nesër stuhi dhe rrebesh në këto zona

Dita e sotme është shoqëruar me reshje shiu të herëpashershme me intensitet të ulët edhe me erë intensive përgjatë vijës bregdetare dhe zonat luginore....

“Tërbohet” moti në fundjavë, rrebesh i fortë në zonat bregdetare, por disa zona nuk preken

Kemi më shumë se 15 ditë me temperatura shumë të larta dhe qarkullimin e masave të  nxehta në gjithë Shqipërinë, por kjo situatë do...

Lajmet e fundit