Tirana
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
34 %
2.1kmh
90 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
11 °
Mar
13 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rrapo osmani

Plagoset me thikë kreu SOCIALIST i Sukthit dhe nipi i tij, autori në kërkim (Emrat-Detaje)

Kreu socialist i njësisë administrative Sukth është plagosur pasditen e sotme me thikë. Rrapo Osmani dhe nipi i tij, K.Osmani janë...

Lajmet e fundit