Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
81 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rraja

Basha i përgjigjet ASHPËR djalit të Rrahman Rrajës: Do ta shohësh ti dhe gjithë soji e sorollopi tënd, mjerë ata që guxojnë

Kreu i Partisë Demokratike i është përgjigjur sot nga Kurja djalit të deputetit socialist Rrahman Raja, Rexhepit, i cili i tha kryedemokratit një vit...

“Po hape gojën të vrasim!” Berisha: Rrajat e përfshirë në vjedhjen e 110 mln lekëve nga Posta e Krujës

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar dy denoncime në lidhje me vjedhjen e 110 milion lekëve të vjetra në Postën e Krujës dy ditë më...

Me këmbë të thyer dhe me patericë, Rrahman Rraja shkon në Kuvend për të votuar ndalimin e bixhozit

Ndonëse me patericë deputeti i PS, Rrahman Rraja nuk ka munguar në seancën e sotme të Kuvendit, ku pritet të miratohet ligji për lojrat...

Lajmet e fundit