Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
71 %
1.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
12 °
E shtunë, 17 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rrahu

E rreh burri dhe tenton të vetëhelmohet, arrestohet 37-vjeçari (DETAJE)

Policia ka arrestuar një 37-vjeçar në Elbasan. Sipas bluve në pranga ka rënë G.A, 37 vjeç, banues në Elbasan. Ky i...

Rrahu gruan, arrestohet 33-vjeçari në Tiranë

Policia e Tiranës ka arrestuar një 33-vjeçar, i cili akuzohet se ka rrahur gruan. Bëhet fjalë për 33-vjeçarin me iniciale J.M.,...

Paditet Johnny Depp, rrahu anëtarin e ekuipazhit në gjendje të dehur

Johnny Depp është paditur për shkak se dyshohet se ka dhunuar një anëtari të ekuipazhit gjatë skenave të filmit të tij të ardhshëm, City...

Në pranga i riu shqiptar, bëri për spital…

Një 28 vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia italiane. I riu ka rrahur partnerin e ish të dashurës së tij me mjete të...

Rrahu burrin, arrestohet aktorja e njohur

Ndonëse janë femrat ato që bien shpesh pre e dhunës fizike nga meshkujt, vitet e fundit kanë filluar të prishen balancat mes këtij raporti....

Rrahu nënën dhe shkeli urdhrin e gjykatës, shpallet në kërkim djali dhunues në Elbasan

Policia e Elbasanit ka shpallur në kërkim një 25-vjeçar, pasi akuzohet se ka dhunuar fizkisht nënën e tij, të cilës gjykata i kishte lëshuar...

Rrahu mbesën 20-vjeçare, përfundon keq dibrani

Një person u arrestua nga policia e Dibrës, pasi akuzohet se ka dhunuar fizikisht vajzën e vëllait të tij, 20-vjeçare. Sipas policisë,...

Lajmet e fundit