Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
71 %
1.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
12 °
E shtunë, 17 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rrahu te emen

Rrahu të ëmën, arrestohet 43-vjeçari i shpallur në kërkim (EMRI)

Policia e Matit ka arrestuar një 43 vjeçar pasi ka ushtruar dhunë psikologjike dhe fizike ndaj nënës së tij. Në pranga...

Lajmet e fundit