Tirana
clear sky
3 ° C
3 °
3 °
93 %
1.8kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rrahu babain

Dhunoi babain dhe e kanosi me thikë, arrestohet 26-vjeçari në Elbasan

Një 26-vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi ka ushtruar dhunë ndaj babait të tij. Bëhet me dije se në...

Rrahu babain, arrestohet i riu në Gjirokastër

Policia e Gjirokastrës ka arrestuar në flagrancë një 28-vjeçar, pasi ka rrahur babain e tij . Bëhet fjalë për 28-vjeçarin me...

Rrahu babain në fshat, arrestohet i biri 21 vjeç (EMRI)

Policia e komisariatit të Cërrikut ka vënë në pranga një person, pasi akuzohet se ka ushtruar dhunë ndaj babait të tij.  Specialistët...

Lajmet e fundit