Tirana
broken clouds
12 ° C
12 °
12 °
82 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
9 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rrahman rrahja

Policia nxjerr zbuluar deputetin e PS: E ka takuar oficerin në një lokal në Tiranë, biseda në what’s app

Kush gënjen dhe kush thotë të vërtetën? Kjo është çështja! Denoncimi i oficerit Emiljano Nuhu i cili tha se teksa do...

DENONCIMI i oficerit, reagon Artur Bushi: Do publikohen pamjet, Nuhu të tregojë EMRAT

Nënkomisari Emiljano Nuhu ka lëshuar akuza të rënda ndaj Taulant Ballës, kryebashkiakut të Krujës Artur Bushi dhe deputetit Rrahman Rraja, djali i të cilit,...

Flet për herë të parë Rrahman Rrahja: Vajza e denoncoi tim bir se ishte xheloze…

Flet për herë të parë Rrahman Rrahja, deputeti i PS i përfshirë në një skandal pas dëshmisë së nenkomisar Emiljano Nuhut i cili tha...

Lajmet e fundit