Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
6.2kmh
0 %
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

rrahje

28-vjeçarja në Librazhd “zhdëp në dru” burrin, më pas rreh edhe kunatin

Një konflikt mes një çifti ka ndodhur sot në fshatin Dardhë, Librazhd. 28 vjeçarja me iniciale E. K, akuzohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj...

Me brinjë të thyera e çarje në kokë, familja në Sarandë dhunohet për pronën (Detaje)

Tre anëtarë të një familjeje janë dhunuar me sende të forta mbrëmjen e some në qytetin e Sarandës. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Çukë, ku...

Rrahu brutalisht tre vajzat që e refuzuan për marrëdhënie seksuale, ja çfarë vendos gjykata për shqiptarin

Gjykata e Prishtinës ka dënuar me 3 mijë euro gjobë Leonard Vehapin, pasi akuzën se sulmoi fizikisht tre vajza para një lokali në këtë...

Grushte fytyrës dhe kapje për flokësh, vajza e re rrihet në mes të qytetit (VIDEO)

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur dotën e sotme në qytetin e Pejës. Një grua dhe një djalë kanë rrahur brutalisht një vajzë të...

“Çmendet” shqiptari në Greqi, rreh dhe bën për spital gruan, policia e gjen të mbuluar në gjak

Një inicident i rëndë ka ndodhur në një familje shqiptare në Greqi. Një 54 vjeçar shqiptar ka goditur, duke lënë të plagosur rëndë gruan...

E SHËMTUAR/ Një grup të rinjsh shqiptarë bëjnë për spital nënën me dy djemtë në Itali

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka rrethuar zonën, ndërsa janë marrë kamerat e sigurisë për të identifikuar autorët. Të lënduarit duhet të...

Masakroi fqinjin, merr fund arratia e shqiptarit me diplomë juridiku

Ka marrë fund arratia për shqiptarin 27-vjeçar, që rrahu fqinjin e tij të moshuar, pas një sherri për motive të dobëta. ...

Rrahje me grushta e shkelma në mes të qendrës tregtare, të rinjtë përleshen nëpër shkallë (VIDEO)

Një përleshje mes dy të rinjve në shkallët lëvizëse të një qendre tregtare në Gran Canaria ka përgapr panik teknjerëzit. Një...

Bëri për spital rojen private të UKT-së, arrestohet 41-vjeçari në Peshkopi

Policia e Dibrës ka arrestuar Elidjon T, 41 vjeç pasi ka qelluar me grushta, rojen private të Ndërmarrjes së Ujësjellës Kanalizimeve në qytetin e...

Lajmet e fundit