Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
9 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rrahja e gazetarit te stop

Zbardhen detajet e katastrofës mjedisore, ja si qëndron e vërteta e gruas që dhunoi gazetarin

Pas denoncimit të emisionit “Stop”, të një rasti skandaloz lidhur me katastrofën mjdisore që shkaktohej nga hedhja e mbeturinave spitalore, ka ardhur dhe reagimi...

Lajmet e fundit