Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
55 %
2.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rrahja e amerikanit

Një grek dhe një serb rrahin për vdekje amerikanin në një ishull në Mesdhe

Një turist amerikan u rrah për vdekje nga një grup prej 10 burrash grek dhe serb, ndërsa ishte duke vizituar një ishull grek në...

Lajmet e fundit