Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
45 %
5.1kmh
75 %
Mar
18 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rradhime

ZBARDHET misteri i BRESHKËS, si u gjet në Lezhë dhe u lëshua e dëmtuar në det (FLET i ALARMUAR EKSPERTI)

Një breshkë gjigante detare e llojit “Caretta Caretta” ka dalë sot në ujërat e Rradhimës, shoqëruar edhe me një zhurmë të madhe mediatike por...

Rradhë të gjata kilometrike në Rradhimë, bllokohet aksi për orë të tëra

Dhjetëra pushues, turistë të huaj dhe vendas janë bllokuar për orë të tëra në aksin rrugor Rradhimë-Vlorë. Trafiku i rënduar vijon...

Lajmet e fundit