Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
88 %
1kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
23 °
E premte, 2 Qershor, 2023

TAG

rradhe

Radhë kilometrike në Morinë, pushuesit nga Kosova dynden drejt bregdetit shqiptar, shfrytëzojnë fundjavën e fundit të verës

Rradhë të gjata kilometrike paraqiten në pikën kufitare të Morinës, për shkak të dyndjes së qytetarëve kosovarë drejt bregdetit tonë. Fluksi...

Kaosi në Kakavijë, Komisioni për Mbrojtjen nga Diskriminimi apel ministrisë: Temperatura të larta dhe mungesë higjiene, rrezikojnë qytetarët, fëmijët e gratë shtatzënë (APELI)

Në pikën kufitare Kakavijë prej ditësh është shkaktuar kaos dhe rradhë e gjatë kilometrike, për qytetarët shqiptarë që duan të kalojnë në Greqi, rrëmujë...

Paralizohet puna në Kakavijë, pala greke nuk përballon fluksin, qytetarët presin në rradhë që të bëjnë tamponin

Në pikën e kalimit kufitar të Kakavijës, janë krijuar rradhë të gjata për shkak të fluksit të lartë të qytetarëve që duan të hyjnë...

Radhë e madhe për pasaportat në Pogradec, qytetarët: I bëjmë apel Lleshajt, të shtojë sportelet

Me festat e fundvitit dhe kthimin e emigrantëve në atdhe, është shtuar edhe fluksi nëpër sportele.   Një denoncim vjen nga...

Vijon largimi i emigrantëve, rradhë e gjatë në doganën e Kapshticës

Prej dy ditësh vijon largimi i emigrantëve drejt Greqisë e për pasojë është krijuar rradhë e gjatë e automjeteve në pikën doganore në Kapshticë....

Probleme me sistemin në doganën e Kapshticës, makinat në rradhë prej disa orësh

Radhë të gjata automjetesh që presin të kalojnë kufirin janë krijuar në pikën doganore të Kapshticës. Shkak i kësaj është bërë...

40 autobusë presin radhën në Kakavijë, pala shqiptare bllokon punën

Radhë e gjatë ësht krijuar sot në pikën kufitare të Kakavijës. Mësohet se në radhë ndodhen mbi 40 autobusë dhe makina të vogla. ...

Kapen 6 kg heroinë, krijohet rradhë e gjatë në Kakavijë

Në pikën kufitare të Kakavjiës është krijuar rradhhë e gjatë e automjeteve që presin të kalojnë kufirin. Të gjitha mjetet futen...

Lajmet e fundit