Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
58 %
2.1kmh
0 %
Die
13 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rradhe ne kakavije

Çfarë po ndodh? Policia zbarkon në tokë e det me forca të shumta dhe qen anti-eksploziv: JA FOTOT

Policia e Shtetit është angazhuar masivisht në të gjitha pikat kufitare të vendit, dogana dhe porte, me qëllim përballimin e fluksit të emigrantëve që...

Për 25 vjet rresht 3 orë në radhë në Kakavijë (FOTOT)

Një situatë që përsëritet e përsëritet për vite me radhë në pikën kufitare të Kakavijës ku pala greke shpesh krijon ngërçe në kalimin lirisht...

Lajmet e fundit